FESTİVAL408


BİLGİ İletişim Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Programı tarafından düzenlenen FESTİVAL 408, 22 ile 29 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bu yıl 7.si düzenlenen festivalin teması ise “festival408 not found” olacak. Festival, bu yılki teması ile hayatın var olan sistemlerin dışına taştığı veya durma noktasına geldiği, engellendiği, zaman aşımına uğradığı kırılma noktalarını sanal ortamda karşımıza çıkan hata kodları üzerinden ele alıyor. BİLGİ öğrencilerinin ve mezunlarının 13 ayrı dans ve oyun performansları, sanatçıların yürüteceği masal anlatımı, doğaçlama, oyun yazımı, hareket ve dans atölyeleri, sektörden sanatçılarla söyleşiler ve film gösterimi sanatseverlerle buluşacak.

Festivalin bu yılki mekanları, BİLGİ  Santral yerleşkesinde, BİLGİ RGB Studios, KATS Sahne ve Bomontiada ALT olacak.

Festival’in koreografiden prodüksiyona, oyun yazımından tanıtım ve pazarlamaya, festivalin tamamen öğrenci üretimi olmasıyla dikkat çekiyor. 7.yılındaki Festival’in  santralistanbul dışındaki mekan sponsorluğunu Kats Sahne ve BomontiAda Alt; catering sponsorluğunu ise Loqum Burger üstleniyor.

Festival 408 dahilindeki atölyelere katılım sınırlı sayıda olduğundan başvurular için fest408@gmail.com mail adresi üzerinden iletişime geçilmesi gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

Arşivler

%d blogcu bunu beğendi: