İçerikle Pazarlama Konferansı 14 Mayıs’ta Santralistanbul’da

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen İçerikle Pazarlama Konferansı’nın üçüncüsü bu yıl “İçerik Pazarı” başlığıyla, 14 Mayıs Pazartesi günü santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek. Konferansta başarılı çevrimiçi içerik üretimi, sosyal medya ve içerik pazarlamasının pazarlamayı ne ölçüde demokratikleştirdiği gibi konular tartışılacak.

 

Konferansın bu yılki konuşmacıları arasında Kolektif House Pazarlama Müdürü Mehmet Nafiz Duru, İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Tasarımı ve Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr. Erkan Saka, Video Fabric Kurucusu M. Serdar Kılıç, İçerik Pazarlama Yöneticisi Merve Akcasu, Engageya Türkiye Ülke Müdürü İlter Avcı ve Pazarlama 3.0 ekibinden Araştırmacı Turan Farajova, yer alıyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya Bölümü tarafından gerçekleştirilen konferans herkesin katılımına açık ve ücretsiz olacak.

Konferansla ilgili detaylı bilgi ve gelişmeler Twitter’da @pazarlama30, Facebook’ta facebook.com/pazarlama30 ulaşılabilir.

Bir Cevap Yazın

Arşivler

%d blogcu bunu beğendi: