RadyoVesaire’de Yeni Dönem Başlıyor

RadyoVesaire yeni bir döneme kapılarını aralamak için çalışmalara başladı. Yayıncılık hayatlarında değişikliğe gitmek zorunda kalan RadyoVesaire, çevrimiçi kulüp tanıtım etkinliğinde öğrencilerle buluştu.

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi bünyesine ait olan RadyoVesaire, 2010 yılında kurulmuş olan bir öğrenci radyosudur. ‘’Web radyo’’ niteliğini taşıyan RadyoVesaire, öğrencilerine birçok alanda pratik donanımlar kazandırıyor. RadyoVesaire ve Radyo Kulübü, programcı olmak isteyen tüm öğrencilere çeşitli imkanlar sağlıyor. İçerikte ise zengin bir çeşitlilik bulunuyor. Sinemadan futbola, futboldan astrolojiye kadar her dönem 50-55 arası programa ev sahipliği yapıyor. Koronavirüsün hayatımıza girmesiyle birlikte RadyoVesaire’de radyo yayınlarında değişikliğe gidiyor. Bu sene programlara podcast yayıncılığı üzerinden devam edilecek. Yayınlanan podcastlere ise RadyoVesaire’nin Youtube ve Spotify sayfalarından ulaşabileceksiniz. RadyoVesaire ailesine katılmak için sizde Bilgi Radyo Kulübü’ne üye olup sesinizi duyurabilirsiniz.

RadyoVesaire ve Bilgi Radyo Kulübü’ne katılmak için ne yapmak gerekiyor?

RadyoVesaire ailesine katılmanız için birkaç aşamadan geçmeniz isteniyor. Bu aşamalardan geçmek için, ilk olarak yapmanız gereken kendinize bir program konusu bulmanız gerekiyor. Daha sonra radyovesaire.com sitesindeki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formunuz yayın kurulu tarafından onaylandıktan sonra sizlerden imkanlarınız doğrultusunda demo isteniyor. Demo onayı da başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra, yayıncılık hayatınız başlıyor.

https://www.radyovesaire.com/ sitesinden başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için rvesaire@gmail.com ‘a mail atabilirsiniz.

RadyoVeSaire hesaplarını takip etmek için;

Instagram/RadyoVesaire

Spotify/ RadyoVesaire

Twitter/RadyoVesaire

Facebook/RadyoVesaire

Bir Cevap Yazın

Arşivler

%d blogcu bunu beğendi: